TELEFONY, KOMPUTERY, NAWIGACJE - SPRZEDAŻ, SERWIS

  • Telefony komórkowe
  • SERWIS
  • Serwis PC i telefonów komórkowych.
  • Smartphone

Obsługa informatyczna dla firm
na miejscu i z dojazdem do klienta!

Rodo

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Działając w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO informujemy, że polityka prywatności  naszej strony www.fhunetcom.pl  jest zgodna ww. przepisami.  

INFORMACJE FIRMOWE
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest firma:
FHU Netcom W. Curyło ul. Kościuszki 16 32-300 Olkusz

 CEL ZBIERANIA DANYCH
Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowych, odpowiedzi na zapytania, wyceny napraw oraz zbierania danych analitycznych( Google Analytics, Faceebok) dotyczących odwiedzin strony.  Administrator Danych Osobowych powołuje się również  na prawnie uzasadniony interes, którym jest wykonanie ciążących na nas obowiązków prawnych tj.
  - wystawianie i przechowywanie faktur oraz dokumentów księgowych
  - udzielanie odpowiedzi na reklamacje w terminie i formie przewidzianej przepisami
CZAS PRZETWARZANA DANYCH
Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

ZGODA
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FHU Netcom z siedzibą w ul. T. Kościuszki 16  32-300 Olkusz, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego i do przeniesienia danych.

Formularz kontaktowy

Odwiedzili nas

141619
DzisiajDzisiaj12
WczorajWczoraj65
W tym tygodniuW tym tygodniu422
W tym miesiącuW tym miesiącu1581
RazemRazem141619

Sklep Olkusz

olkusz4

Tel: 502 815 535

Sklep Zawiercie

zawiercie

Tel.:600 773 633